Logo - MYŚLIWSKA - wesele Bytom

O restauracji w Bytomi

Restauracja MYŚLIWSKA usytuowana przy bytomskim Rynku istnieje już od 1991 roku. Przekraczając jej próg traficie nie tylko na oryginalny wystrój sali, ale i przede wszystkim na oryginalne menu. Dominuje w nim kuchnia myśliwska i polska z dużą gamą dziczyzny. Jest tu jeleń, dzik i sarna. Zdaniem znawców restauracja MYŚLIWSKA w Bytomiu oferuje dania na najwyższym poziomie.

Najczęściej ucztę goście rozpoczynają od słynnych już nie tylko bytomianom pasztetów z dziczyzny z borówkami. Na danie główne nasza restauracja poleca polewkę myśliwską i pieczeń z jelenia, dzika lub sarny. Dopełnieniem tych smakowitych mięs mogą być wyśmienite surówki lub wspaniałe grzyby; borowiki smażone na maśle lub grzyby w śmietanie. Poza tym wyśmienita szynka jagnięca w sosie tymiankowym, barszcz z kołdunami, sarnina i jeleń z grzybami oraz znakomity placek po myśliwsku. Dla tych co nie gustują w mięsach polecamy oryginalnie przyrządzone ryby: pstrągi, łososie, sole, sandacze i śledzie. To wszystko można popić markowym winem.

Poza jedzeniem, oczywiście ważna jest obsługa i sposób podania potraw. W restauracji „Mysliwskiej” wszyscy znają się dobrze na swoim fachu, potrafią doradzić wybór dania i przystawek, nie mówiąc już o eleganckim sposobie podania i miłej obsłudze.

Najlepszą reklamą i zarazem potwierdzeniem jakości kuchni są jednak klienci. Docenili ją mieszkańcy nie tylko Bytomia czy Śląska. Restauracja MYŚLIWSKA w Bytomiu przygotowała od strony kulinarnej wizyty wielu osobistości świata polityki i kultury oraz sportu. Z najsławniejszych Gości należy wymienić Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Leszka Balcerowicza, Leszka Millera, Jerzego Buzka, Józefa Oleksego, Waldemara Pawlaka, Jarosława Kalinowskiego , Ambasadorów i Konsulów Generalnych, znanych Sportowców... długo by można jeszcze wymieniać.
Sala balowa zaprasza na wesele w Byomiu !
strony internetowe brandpoint.pl